menu

Przedszkolno-Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

17 grudnia 2021 na scenie Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie odbył się Przedszkolno-Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Wzięły w nim udział dzieci z miejskich szkół i przedszkoli. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów, których do występu przygotowywała p. Maja Zawadzka. Jurorom bardzo spodobał się występ jej podopiecznych. W kategorii klas I-III nie mając sobie równych, pierwsze miejsce wyśpiewało trio Oliwia Frąckiewicz, Tomasz Kuczyński i Krzysztof Herman – uczniowie klasy II C. Z kolei w najliczniej obsadzonej kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce przypadło naszemu szkolnemu chórowi, na czele którego śpiewał Aleksander Paszko z klasy 7A , a wraz z nim uczniowie z klas: IB, IC, IIA, IIB, IIC, VA, VB. Zaraz za nimi, na drugich, równorzędnych miejscach, uplasowali się soliści z klasy 5A: Maja Szumowska oraz Grzegorz Hajn. Poziom był niezwykle wyrównany, a wszyscy artyści prezentowali się wspaniale! Z dumą możemy powiedzieć, że w naszej szkole rozwijamy wiele talentów, nie tylko sportowych.
Zapraszamy na zajęcia z Panią Mają w każdy piątek: klasy I-III po 6 godzinie lekcyjnej, natomiast klasy IV-VIII po 7 godzinie lekcyjnej.