menu

Piłkarze Sportowej SP4 - MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA

Mamy To! Piłkarze Sportowej SP4 - MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA

13.04.2023 r. drużyna piłkarska Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Szczytnie prowadzona przez trenera Mirosława Kowalskiego zdobyła Mistrzostwo Województwa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Zawody odbyły się w Jezioranach w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Drużyna zajęła I Miejsce i została Mistrzem Województwa.
Podczas rozgrywek nasi piłkarze pokonali kolejno szkoły: z Nowego Miasta Lubawskiego 2:0, z Dobrego Miasta 3:0, z Białej Piskiej 4:2, z Jezioran 2:1.
Królem Strzelców i MVP drużyny został strzelec 5 bramek – Gabriel Jastrzębski.
Zawodnicy: Bielski Tymon, Gleba Aleksander, Gołąb Marcel, Jastrzębski Gabriel, Mierzejewski Hubert, Soliwoda Szymon, Zbrzeźniak Kamil - wszyscy z 8A oraz Poniatowski Filip, Kempa Aleksander i Kempa Bartosz z 8B.
Turniej był trudny i opiewał w liczne zwroty akcji. Każdy kolejny mecz wymagał ogromnej koncentracji i generował ogromne zmęczenie u wszystkich zawodników. Jak się okazało - z tymi przeciwnościami najlepiej poradzili sobie nasi piłkarze.