menu

Mistrzostwa Województwa w pływaniu

W dniach 18-19.11.2023 roku na pływalni Aquasfera w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa w pływaniu. Nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze startując w barwach Klubu Sportowego Płetwal Szczytno.

Julian Matras (10 l.) zdobył 3 złota i 2 srebra, a Wojtek Wąsik (13 l.) 1 złoto i 2 srebra. W klasyfikacji generalnej za trzy najlepsze starty w kategorii 10 lat zwyciężył Julian Matras. To najbardziej prestiżowa klasyfikacja!!! Oprócz doświadczonych zawodników wystąpili Duda Antoni, Zapaśnik Jakub, Niezgoda Alicja, Radawiec Zuzanna, Rubak Hanna, Dykty Lena, Lipska Lena i Berk Adrianna. Pomimo, że nie zdobyli medali to w większości poprawili swoje rekordy życiowe i chcą dalej startować i poprawiać swoje wyniki. TAK trzymać!!! Mistrzostwa Województwa w pływaniu Mistrzostwa Województwa w pływaniu Mistrzostwa Województwa w pływaniu Mistrzostwa Województwa w pływaniu