menu

„RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO”

2023-12-20 11:52:52 (ost. akt: 2023-12-20 11:54:25)
„RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO”

„RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO”

Społeczność naszej szkoły już po raz czwarty, a wiec w każdym roku od jej powstania, włączyła się w dzieło utworzenia „Szlachetnej Paczki”. Koordynatorem dzieła było Szkolne Koło Wolontariatu. W listopadzie wybraliśmy Rodzinę i zaczęliśmy działać.

Weekend Cudów „Szlachetnej Paczki” już za nami. W tym roku cuda działy się 16 i 17 grudnia. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy się do niego dołączyć. Przekazywanie naszej paczki do magazynu nastąpiło w sobotę 16.12.23r. Stamtąd dowód naszych wielkich serc pojechał do wybranej Rodziny.
Teraz nastąpiła pora na podziękowania za zapał, ogrom zaangażowania i radość tworzenia. Szkolne Koło Wolontariatu za okazaną pomoc w tworzeniu przez nas „Szlachetnej Paczki” dziękuje całej społeczności szkolnej: wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do jej powstania ofiarując swoje zabawki i pieniążki oraz czas na ten szczytny cel. Dziękujemy nauczycielom i pracownikom obsługi oraz rodzicom za ciasta, fanty i dary rzeczowe złożone do kartoników. Dziękujemy Paniom ze świetlicy za pomoc przy pakowaniu. Największe podziękowania jednak należą się naszej Radzie Rodziców. Dziękujemy za wsparcie, udostępnienie konta, zakup vouchera a przede wszystkim wielkie serce włożone w tę akcje. Jesteśmy dumni, że dzięki wsparciu tylu osób „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO”
„RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO” „RAZEM ZROBILIŚMY DOBRO”