menu

RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII

2024-04-10 14:44:49 (ost. akt: 2024-04-10 14:52:13)
RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII

RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII

W piątek, 5.04.2024 r., odbył się w naszej szkole „RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII” dla szkół szczycieńskich. Wszystkie szkoły wzięły udział. Atmosfera była wspaniała a rywalizacja przebiegała w duchu Fair Play. Uczniowie wystąpili w pięknych sportowych strojach.

Zawody zostały zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu w Szczytnie i Komendę Powiatową Policji w Szczytnie. Zgodnie z regulaminem naszą szkołę reprezentowały zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Zawodnicy rywalizowali w zmaganiach sportowych i odpowiadali na pytania z zakresu wiedzy o Szczytnie, o sporcie jak i z zakresu przepisów ruchu drogowego. Nasi uczniowie pomagali również w liczeniu punktów. Ostatecznie po zakończeniu sześciu konkurencji sportowych i udzieleniu odpowiedzi na sześć pytań nasza szkoła ZWYCIĘŻYŁA. Brawo dla naszych sportowców!!!
Drużynę w tym dniu prowadził Mirosław Kowalski
RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII RAMBIT Szkół Podstawowych klas IV – VIII