menu

Półfinały Mistrzostw w Dwójkach Siatkarskich

2024-04-18 16:10:22 (ost. akt: 2024-04-18 16:20:35)

Młodzi Siatkarze Sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 z Awansem do Finału Województwa w Piłce Siatkowej

Dnia 15 kwietnia w Hali Zespołu Szkół Nr 4 w Mrągowie zostały rozegrane "Półfinały Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Dwójkach Siatkarskich Dziewcząt i Chłopców.
W turnieju udział wzięły drużyny z Ełku, Mrągowa, Wydmin, Gołdapi, Szczytna oraz Mrągowa.
W kategorii dziewcząt nasz zespół po bardzo wyrównanych meczach ostatecznie zajął 3 miejsce w klasyfikacji końcowej .
Zespół chłopców po zaciętej walce wygrał wszystkie swoje pojedynki i wywalczył awans z pierwszego miejsca do finału Województwa, W-M, który odbędzie się 24 kwietnia w Dywitach. Sportową Szkołę Podstawową nr 4 w Szczytnie reprezentowali: w kategorii dziewcząt: Oliwia Skalska, Martyna Żyłajtys, Natalia Zyśk, Julia Paliwoda, Amelia Kiernozek, Julia Różańska.
W kategorii chłopców: Mikołaj Hrynowiecki, Igor Rogacz, Jan Magnuszewski, Adam Wojciechowski, Mateusz Król. Trenerem zespołów jest Mariusz Myślak.
Półfinały Mistrzostw w Dwójkach Siatkarskich Półfinały Mistrzostw w Dwójkach Siatkarskich Półfinały Mistrzostw w Dwójkach Siatkarskich Półfinały Mistrzostw w Dwójkach Siatkarskich