menu

RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY!

2024-05-06 10:56:21 (ost. akt: 2024-05-06 10:58:29)
RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY!

RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY!

Ogłoszenie wyników Rodzinnego Konkursu Literackiego na wiersz promujący dokonania mistrzyni olimpijskiej Otylii Jędrzejczak było momentem pełnym ekscytacji.


Komisja oceniająca miała przed sobą niezwykle trudne zadanie - wybranie jedynych przodowników spośród wielu utalentowanych uczestników. Zwycięzcy konkursu – Wiktor Kalaga wraz z mamą wykazali się ogromnym talentem.
Ich wiersz o słynnej pływaczce Otylii Jędrzejczak emanował elegancją i perfekcją, podobnie jak sama mistrzyni na basenie. Twórcy rymowanki zgrabnie połączyli technikę literacką z głębokim zrozumieniem tematu, tworząc wiersz, który był pełen precyzyjnych opisów techniki pływania i wytrwałości mistrzyni.
Wierzymy, że wiersz Wiktora i jego mamy jest źródłem inspiracji i motywacji dla naszych uczniów do osiągania własnych celów. Przypomina także o wartościach takich jak fair play, współpraca i duch walki, które są istotne nie tylko na boisku czy basenie, ale również w życiu codziennym.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy im dalszych sukcesów w ich twórczych wysiłkach! RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY! RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY! RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY! RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY! RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY! RODZINNY KONKURS LITERACKI ROZSTRZYGNIĘTY!