menu

NASZE MUZYCZNE SUKCESY

2024-06-12 21:48:01 (ost. akt: 2024-06-15 10:47:50)
NASZE MUZYCZNE SUKCESY

NASZE MUZYCZNE SUKCESY

5 czerwca 2024r. w Zespole Szkół w Jedwabnie odbył się XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Miłosnej „Kochać, jak to łatwo wyśpiewać”. Celem konkursu było podnoszenie kultury muzycznej dzieci i młodzieży, współpraca i wymiana doświadczeń między placówkami kulturalno - oświatowymi, prezentacja umiejętności i dorobku artystycznego młodych wykonawców, popularyzacja i promocja lokalnych wydarzeń.

Naszą szkołę reprezentował chór szkolny przygotowany przez panią Maję Zawadzką, który w kategorii „zespoły” zaprezentował piosenkę pt:”Zakochani na wiosnę” zajmując miejsce pierwsze. W kategorii „soliści – klasy VII – VIII” wystąpiły dwie uczennice z klasy VII A: Maja Szumowska, która zaprezentowała piosenkę pt:”List do matki” oraz Antonina Stępnik, która piosenką pt:”Nic dwa razy się nie zdarza” wyśpiewała III miejsce. Obie uczennice dały z siebie wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej. Na konkursie panowała bardzo miła atmosfera, wszyscy bawili się wyśmienicie.


NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY NASZE MUZYCZNE SUKCESY